Hadica bez ovládania dĺžka 9,1m

Výrobca: DECO Kód tovaru: 10014#S01#SKC#1 Číslo dielu výrobcu (MPN): HOGARA30
Hadica bez ovládania dĺžka 9,1m
Výrobca: DECO Kód tovaru: 10014#S01#SKC#1 Číslo dielu výrobcu (MPN): HOGARA30

Hadica štandard bez ovládania je vhodná pre garáže, suterény, skladové priestory. Tiež je možné použitie v interiéri. Hadica je ohybnejšia a ľahšia ako hadice s ovládaním na rukoväti. Pokračovať

výber dĺžky hadice:
Cena s DPH
105.60 €
Cena bez DPH
88.00 €
Nie je na sklade
Informovať sa v obchode

Hadica štandard bez ovládania spína vysávanie jednoduchým zasunutím do zásuvky. Kovový krúžok prepojí nízkonapäťové kontakty zásuvky a vysávač sa zapne. Vytiahnutím koncovky so zásuvky sa vysávač vypne. Hadica je ľahká, manipulácia jednoduchá. 

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Juraj Ondrejka 8 Marec 2022

Dobry den, mam centralny vysavac starsej konstrukcie, kde sa pouzivalo zapinanie vlozenim kovovej casti hadice do potrubia v stene. Kovova cast ma priemer 38 mm. Neviem aky priemer maju hadice vo vasej ponuke. samotna hadica ma vnutorny priemer 32mm a vonkajsi 39 mm. Potrebujem aj prislusenstvo. Prosim o doporucenie sady. Dlzka hadice 8-9-m. Dakujem

Ivan Striha 5 Apríl 2022

Dobrý deň pán Ondrejka,

Môžete použiť hadicu bez ovládania - zapína vysávač vsunutím koncovky do zásuvky - tak ako ste to mali doteraz. Priemer bude pasovať.

Takisto môžete použiť hadicu ON/OFF s vypínačom na rukoväti. Príslušenstvo si vyskladáte z hadice podľa Vášho výberu, teleskopickej trubice, sady nástavcov, tašky na príslušenstvo a vešiaka na hadicu.

S pozdravom, 

Striha Ivan

0905 279 326

Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.