Výhody centrálneho vysávača

Výhody centrálneho vysávača

Hlavná výhoda centrálneho vysávača

  • systém prostrednícvom potrubného rozvodu odsáva nečistoty do zbernej nádoby kde sú tieto zachytené na filtroch, vreckách,v zberných nádobách. Neprichádza k víreniu vzduchu v miestnosti ako u bežných vysávačov ... Vhodné nielen pre alergikov. 

Ďalšie výhody

  • menšia hlučnosť - vysávač je mimo obytný priestor, počuť len aerodynamický hluk prúdenia vzduchu.
  • rýchlejšie upratovanie - vďaka ľahkej manipulácii s hadicou a vysokému saciemu výkonu vysávača ušetríte 50% času na vysávanie domácnosti. Ktorá gazdinka by bola proti?
  • vďaka rôznym druhom koncových zariadení - doplnkom, máte stále po ruke pomocníka pri upratovaní. Môžete napríklad pomocou štetinového nástavca pozbierať prach z nábytku, pomocou kuchynskej zásuvky povysávať omrvinky z podlahy ... Rôzne typy doplnkových zásuviek si môžete pozrieť v časti videá.
  • životnosť systému neobmedzená - dnes keď sa väčšina komerčných zariadení vyrába na určitú vopred naprogramovanú životnosť. Centrálne vysávače CycloVac sú konštruované na desiatky rokov. Príkladom možnej poruchy je porucha hlavnej časti - motora po cca 15 - 20 rokoch. Motor  vymeníme za nový za zlomok ceny nového vysávača. A ďalších xx rokov vysávač funguje.